Dynamický pouštěč

V mých setech uslyšíte většinu stylů: pop, r'n'b, oldies, rock, chillout, dubstep, d'n'b, electro, swing, jazz, funk..., které přizpůsobím přesně danému publiku. Pokaždé, když hraji na party, svatbě nebo firemním večírku, mám jeden jediný cíl: taneční parket přeplněný nadšenými lidmi všech věkových kategorií, kteří s úsměvem na tváři tančí jako gepardi salónů.

Potrpím si na dramaturgii playlistů a přechodů mezi jednotlivými styly. Songy na sebe musí navazovat jak žánrově, tak i rytmicky nebo náladou, jinak se cítíte jako u přerušované soulože. Čekáte další dobrou hitovku a ... a... nic. "Chvíli si dáme pauzičku a pak to zase rozjedeme, děcka." Brrrr, takhle tedy určitě ne :) 

Skandální tanečník

Nedokážu stát na místě. Prostě to nejde. I když některé songy slyším po miliónté, pořád mě dokáží pořádně nakopnout a rozhýbat. Pokud mi to prostor dovolí, tak lezu a skáču po barelech, stolech a židlích nebo si rovnou trsnu s hosty na parketě. Důvodem není "lacinná show", ale skutečně fakt, že mě ta muzika baví a její energie mě nutí předávat ji publiku a obráceně.

Potrhlý moderátor

V letech 2006 - 2008 jsem působil jako moderátor na brněnském rockovém rádiu AZ. Do éteru jsem se dostal díky pořadu "Na tahu se Šafem", kde jsem podával reportáže z brněnských hospůdek a restaurací. Krátce na to jsem začal moderovat víkendy a časem jsem se s mikrofonem přehoupl i do pracovních dnů. Po přeměně AZ Radia na Hitradio Magic jsem byl "odejit". Bylo mi řečeno, že jsem až příliš osobitý na rodinný formát nového rádia. Naštěstí mi přistály do hlasivek nové nabídky a začal jsem postupně moderovat firemní večírky, svatby a soukromé akce, až jsem se dostal na velká pódia festivalů jako je Čarodějáles nebo Majáles. Co miluju na moderování? Především spontánní projev a neomezené možnosti, jak si s publikem pohrát.

Na parties v klubech, kde hraji jako Dj toho moc nenakecám. Ne proto, že by se mi nechtělo, to zas jo :) Ale proto, že to většinu lidí jednak nezajímá a hlavně je to vytrhne z plynulého proudu tance. Přivítání, soutěže a rozloučení se slovy "Dj je ..." mně však nedělají žádný problém :)

Neposedný bubeník

V 15 letech jsem usedl za bicí a založil se svými nejlepšími kamarády (mezi nimiž se ocitla i má manželka) The Pervers Animals. Náš sen byl koncert ve Wembley. Fakt je, že jsme k němu měli docela pěkně našlápnuto díky několika vyprodaným koncertům na Melodce, ale na výšce jsme vystřízlivěli a začali skládat hudbu ne za účelem samoúčelné líbivosti, ale pro vlastní potěšení. Takže underground neboli alternativní rock :) Před pár lety jsem se stal členem stoner sludge formace 6 is the God's number. Nebojte se, nejsem žádný perverzák nebo satanista, názvy kapel jsou čistě náhodné a s realitou nemají nic společného.

Kreativec a nadšenec do online marketingu a reklamy 

5 let jsem pracoval pro portál Lunchtime.cz a vypracoval se zde od obchodního zástupce, kancelářské backoffice myšky až na stolici marketingového ředitele. Měl jsem na starosti: brand marketing, inbound marketing, e-mail marketing, copywriting, PR, project management... takže vlastně vše od vymýšlení claimů, promo materiálů, mail kampaní přes grafiku až po návrh a realizaci dalších velkých projektů: Pizzatime.cz - portál pro objednání rozvozu jídel (dnešní Dámejídlo.cz) a Bookio.cz - online rezervační systém pro restaurace a hosty. Po skvělých zkušenostech jsem se rozhodl naplno nakopnout svou vlastní kariéru coby freelancer. Více o mé profesní kariéře na LinkedIn.

Poslouchám neznámo.cz

Miluju hudbu a objevování nových kousků od neznámých kapel a hudebních seskupeních a píšu o nich na svém blogu Poslouchejneznámo.cz. Tyhle skladby většinou na parties neuslyšíte, ale stejně byste o nich měli vědět. ;)

 

Zakladatel agentur WEDDINGDJS.cz a EVENTMUSIC.cz

Touha po sdílení nepopsatelného pocitu souznění se svatebčany při hraní na svatbách ho dovedla k založení vlastní agentury www.weddingdjs.cz, která se stará o nabídku a poskytování top svatebních djs na svatby po celé ČR. 
 
 
Po úspěchu této agentury se rozhodl jít naproti i firemní klientele a založil web www.eventmusic.cz s nabídkou DJs, moderátorů a dalších performerů, které dodají večírkům pořádné koule :)