"Rádi bychom ti poděkovali, že jsi nám pomohl uskutečnit pro nás ten nejdůležitejší den. Moc to pro nás znamená a doufáme, že to nebylo naposled.

Moc děkujeme za tvoji profesionalitu a super zábavu!! Byla to show!
"

 

 

 

 

Svatební party musí být tou nejlepší party ve vašem životě!
Rezervujte si termín ještě dnes » zítra může být pozdě.

Forever hits od oldies až po současnost

Každá svatba je jedinečná a složení písní se mění podle vkusu svatebčanů a celého publika. Většinou pouštím ze startu oldies, abych rozehřál i ty nejstarší ročníky a navodil pohodovou atmosféru. Během večera prostřídám všechny styly od oldies 50s, 60s, 70s, 80s, 90s až po současnost: pop, rock, r´n´b, funky, disco, electro, české i zahraniční. Dávám si záležet na dramaturgické lince, aby každá skladba plynule navazovala na tu předchozí (nejen rytmem či tempem, ale i stylem). Na přání svatebčanů mohu zahrát i set s dechovkou nebo lidovými písněmi, aby si na zatrsali i dědečci s babičkama.

Playlist na Vaše na přání

Hudební dramaturgii stavím zásadně na svatebních hostech a vkusu novomanželů, kterým patří svatební den a celá oslava. Mým posláním je, aby na parketě tančili všichni i se mnou! Abyste měli jistotu, že zahraji na svatbě Vaše oblíbené písně, určitě mi pošlete seznam skladeb do e-mailu včetně své top 10. Pokud nemáte, stačí jen názvy oblíbených interpretů a já je zařadím do dramaturgie celého svatebního setu. Stejně tak mi můžete poslat blacklist - seznam interpretů nebo písní, které mám z osobních důvodů raději vynechat. Díky tomu získám představu, co posloucháte a Vy budete ujištěni, že nic nevynechám. Pokud nemáte žádné speciální požadavky, nechejte to na mě. 7 let zkušeností za dj pultem a 15 let zkušeností jako hudebník za bicími mě naučily vnímat potřeby a servírovat, co si publikum žádá.

Novomanželský tanec

je jedinečnou událostí, při které se ukazuje, kdo koho vlastně vede :) Je to ovšem i vzácná chvíle, kdy jsou nevěsta a ženich spolu v intimnější poloze. Někdy se stává, že se pak novomanželé rozutečou a sejdou se vyčerpaní až na závěr večírku. V tu chvíli pouštím svatební písně ještě jednou, aby si nevěsta s ženichem dopřáli zasloužený odpočinek před bouří v novomanželském apartmá. Na Vaše přání připravím speciální set písní pro novomanželský tanec a pro tanec s rodinou. Pokud nevíte, jaké použít, podívejte se na mé tipy pro váš první tanec »

 

 

 

"Ještě jednou díky! Strašně jsem si přála, aby naše svatba byla jedna velká party a díky Dj Schafff se sen stal skutečností! Nikdy bych nevěřila, ze moji rodiče protančí celou noc na bigbeat a dance music :))) Ještě dnes všichni kulháme a foukáme si na puchýře ;)))) Naše svatba obdržela titul "nejlepši svatba, na které jsem kdy byl". DÍKY DÍKY DÍKY!" 

Další hodnocení najdete na WEDDINGDJs.cz

 

Podkresová hudba pro svatební hostinu

Není nic horšího než ticho a zvuk cinkajících příborů o talíře během svatebního obědu. Taková událost jakou je svatební hostina si zasluhuje příjemný hudební podkres složený ze známých hitů v chilloutovém a swingovém provedení. Funguje to skvěle, protože podprahově host ucítí vřelý pocit majestástnosti. Nehltá, nikam se nežene. Díky pečlivě vybrané, povědomé a klidné, muzice se zastaví a vychutnává si každičké sousto na talíři i v uších. Rozhodně lepší než puštěné rádio.

Příprava a moderování svatebního programu

Každá svatba se neobejde bez doprovodného programu, který připravují chtě nechtě svědci a přátelé. Můžete počítat, že se rád ujmu role moderátora celého večera či přípravy zábavných soutěží. Mám bohaté zkušenosti z moderování svateb, firemních večírků nebo z velkých pódií.

Ozvučení obřadu a příprava hudebního doprovodu

Potřebujete zajistit ozvučení obřadu? Postarám se o něj. Navíc Vám mohu připravit na přání i hudební podklad pro obřad na příchod ženicha, nevěsty, nasazení prstenů, první novomanželský polibek a gratulace hostů.

Chci, abyste nám hrál na svatbě, co mám udělat?

Pokud jste se rozhodli využít mých služeb, tak mi co nejdříve napište mail na djschafff@gmail.com nebo vyplňte formulář níže a nezapomeňte uvést:

  • datum svatby
  • místo konání
  • jakou máte představu (obřad, hostina nebo večerní party...) 
  • orientační dobu hraní

Po odsouhlasení cenové kalkulace a rezervaci termínu se setkáme a probereme všechny detaily. Není nad osobní kontakt. Vy si odfajfknete ze svého seznamu úkolů položku " Dj a ozvučení " a můžete už do svatby klidně spát :)

Poptávkový formulář na svatbu

Pro co nejpřesnější cenovou kalkulaci vyplňte tento formulář. Nebo volejte +420 606 182 479. Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Jak vypadá Dj Schafff na svatbě in da action