Lítám, tedy jsem

#beats #drops #rock'n'roll #dreamjob

Je jedno, jestli dělám show pro 5, 50, 500 nebo 5.000 lidí. Jestli hraji na festivale, v klubu, na svatbě nebo eventu. Pokaždé mám stejný cíl... užít si to s vámi na 250%!

Předávám energii, kterou cítím v hudbě. Pokud mi ji vrátíte tancem zpět, lítáme v tom spolu.

Kdo jsem?

#partymaker #dynamický pouštěč

V mých setech uslyšíte to, co máte rádi a to co mám rád já. Mám široký záběr a vždy se přizpůsobuji publiku, pro které hraji. 

Na festivalech sázím ty největší headbangers bomby.  V klubech stavím dramaturgii setu podle publika a jeho chování. Akce reakce. Takže headbangers bomby prokládám dobře mířenými hity jiných žánrů jako je hip hop, rock, electro, dnb, rock, funky, oldies, swing nebo guilty pleasure songs. 

Na firemním večírku nebo svatbě se pak totálně oddávám publiku od nejmladších až po nejstarší. 

#každá party má svůj příběh

Pokaždé je party úplně jiná a pokaždé z ní cítím úplně jinou jedinečnou energii. A jak tato energie bude vypadat? To záleží nejen na mě, ale hlavně na vás... na ty, kteří se chtějí bavit 🤟 Mrkněte na instastories a pochopíte >>

#nejdůležitější je zachovat flow

Stalo se vám někdy, že jste x desítek minut nemohli odejít z parketu, protože "to prostě nešlo"? DJ musí vnímat pro koho hraje. Musí poznat své publikum. Musí vědět, jak ho dostane do varu. Musí vycítit, kdy je třeba malinko ubrat a kdy naopak přitlačit. Netroufám si tvrdit, že to umím, ale snažím se! 

#skandální tanečník #endorfin lover

Nedokážu stát na místě. Prostě to nejde. I když některé songy slyším po miliónté, nebo jsem spal 3 hodiny po předchozí show. Jakmile zmáčknu button "PLAY", obratem se ze mě stane naspeedovaná surikata, která jede na endorfinech. 

Nikdy jsem závodně netancoval. Tanec vnímám jako svobodné prožívání beatů a melodií, které mě doslova elektrizují. Při hraní často zavírám oči a nechávám hudbu, aby se mnou dělala, co se jí zlíbí.  

Pokud mi to prostor a atmosféra dovolí, tak lezu a skáču po podiích, barelech, stolech a židlích nebo si rovnou trsnu s lidmi on the dancefloor. 

#potrhlý moderátor #crazy speaker

V letech 2006 - 2008 jsem jako "Pirát na vlnách" brázdil vlny brněnského rockového rádia AZ.  Záhy jsem začal moderovat firemní večírky (Deloitte, UPC, Avast, Notino...), festivaly (Majáles, Re:publika...), společenské večery na BVV, plesy, svatební veletrhy a další akce. Nebudu kecat. Nesnáším nacvičený kvašený projev. Miluji improvizaci a možnost reagovat na podněty z publika. To mě při moderaci nejvíce pohání dopředu. 

#neposedný bubeník  #music producer

Od 15 let jsem propadl hře na bicí coby samouk a v 16 letech jsem založil svou srdeční bandu The Pervers Animals (alternative rock). Dále jsem účinkoval v kapelách 6 is the God's number (stoner / sludge) nebo Ježíš Revival (alternative). Vedle kapel produkuji vlastní elektronickou tvorbu. Neskládám songy pro crowds, ale pro sebe.

#neúnavný kreativec

Měl jsem tu čest stát se hybnou silou projektů Lunchtime.cz (dnešní Zomato.cz), Pizzatime.cz (dnešní Dámejídlo.cz). Později jsem založil vlastní projekty Weddingdjs.cz a Partydjs.cz, díky kterým zajišťuji služby kvalitních a zkušených djs s podobným feelingem jako mám já. Na kontě máme za 7 let přes necelých 3000 odehraných events a svateb po celé republice i v zahraničí. 

Během covidové pauzy jsem začal vytvářet svůj vlastní podcast Svatby v topu a skládat vlastní hudbu. A v neposlední řadě vypomáhám v rodinné firmě EEIKA.cz.

Checkni můj profil na na LinkedIn >

Více se o mně dozvíte v tomto rozhovoru...

Roztočíme to spolu, drahoušci?