Nezáleží na tom, kde svatbu máte, ale koho si na svatbu  pozvete.

Poslechněte si můj podcast Svatby v topu a pochopíte.

Své nadšení a zkušenosti sdílím s bandou profíků WEDDING DJS.cz 


Pár střípků ze svateb, kde jsem otiskl svou energii


Chcete si mě vzít za dýdžeje?

Vyplňte tento formulář a obratem obdržíte vyladěnou kalkulaci od WeddingDjs.cz.


Co o mně říkají novomanželé?

Mít Kubu (DJ Schafffa) na svatbě je výhra! Co si budem... Nejen, ze košili a gatě propotí ženich, bratranci, děda i kámoši, ale dva měsíce po svatbě na něj budou vzpomínat i babičky, které si takhle naposled trsly na vlastní svatbě. Naprostý miláček publika, skromný host u stolu, neskutečný showman za pultem a tanečník roztáčecí zábavu na parketě, člověk, díky kterému máte pocit, že tam není proto, že jste si jej zaplatili jako DJ na svatbu, ale že je vlastně jedním z hostů, díky kterému se všichni okolo cítí dobře. Jestli chcete vidět v akci někoho, koho vlastní job opravdu baví, skočte se podívat na Schaffa v akci, nebo si jej vezměte na svatbu.

Verča & Marek

Legendární? slabý slovo! Boží, úžasný, nejskvělejší! Pořád nestačí! prostě byste to museli zažít!!!!!! Párty, který se žádná jiná nevyrovná! Nejčastější prosba hostů byla, aby Schafff přestal hrát jednu pecku za druhou, aby si mohli od tance na chvíli odpočinout... No, nepřestal! A protančili jsme proto celou noc až do samotnýho rána! Doslova! A do rána s náma pařil, tančil a radoval se i náš DJ a teď už i kamarád! Byla to nejlíp propařená noc plná energickejch hitů, euforie a dobrý nálady, kterou nám svým neopakovatelným vystoupením pomohl navodit! Děkujeme! Na tuhle noc nezapomeneme! P.S.: chytání kytice nebyla pro dámské osazenstvo žádná jistá věc, když byl ve hře i Schafff :-))))

Šárka & Tom


Když jsem se kamarádům svěřoval, že budu měnit termín svatby proto, aby tam mohl hrát můj oblíbený DJ, měli mě všichni za blázna. Schaffa znám ze svých studentských let v Brně, vlastně od té doby jsem věděl, že až jednou nastane chvíle, kdy se budu ženit, chtěl bych, aby byl právě on součástí. Od brzkých večerních hodin citlivě volil písničky tak, že se z nich stala jedna spojitá linka, která nenechala nikoho vydechnout. "Ten nás tady utahá", prohodil někdo. A skutečně. Na parketu byli jak mí mladí kamarádi, tak drtivá část příbuzenstva, která se naprosto otevřeně a upřímně bavila. DJ Schaff totiž není jen tak obyčejný pouštěč a kývač, ale svoji promyšlenou choreografií a neskutečnou energií dokáže nabít všechny přítomné lidi. A co je nejdůležitější, cítíte, že tam je opravdu pro vás a vaši událost. "Změna termínu se vyplatila", pravili mí kamarádi po skončení svatby. A já ti za to, Schaffe, děkuji!

Bára & Lukáš